Monthly Archive: September 2015

Jest wiele interesujących miejsc w Polsce na urządzenie szkoleń, które można złączyć z bajecznym wypoczynkiem

hotel w górach
Jest wiele wyśmienitych miejsc w Kraju na zorganizowanie sympozjów służbowych czy też zebrań dla rozmaitych instytucji czy organizacji. Możemy zorganizować spotkanie w prawdziwym pałacu czy także w górach, ażeby rozrywkę połączyć z uczestniczeniem na szkoleniu czy zgromadzeniu.

Continue reading “Jest wiele interesujących miejsc w Polsce na urządzenie szkoleń, które można złączyć z bajecznym wypoczynkiem” »

Zaaranżowane gustownie pokoje hotelowe w Poznaniu

stary rynek w poznaniu
Poznań to miasto ludzi młodych, niezwykle nowoczesne, z szeroką siecią połączeń z najważniejszymi europejskimi portami powietrznymi, również rozwiniętą sieć przewozu publicznego wspólnie z współczesną flotą tramwajów i autobusów. Zaaranżowane ze smakiem hotelowe wnętrza, stanowią świetne tło dla organizacji szkoleń, zebrań, oraz uroczystości i bankietów.

Continue reading “Zaaranżowane gustownie pokoje hotelowe w Poznaniu” »

Fajny wyjazd na wakacje? Skorzystaj z ciekawych propozycji last minute

wakacje nad morzem
Każdy chce mieć fajny urlop, toteż jeżeli jedynie umożliwiają mu to fundusze, rozpatruje się za ciekawymi ofertami wyjazdów. Jedną z znakomitych opcji są last minute. Wczasy takie znajdziesz w wielu biurach podróży. Z jakich racji warto jest skorzystać z niniejszych propozycji?

Continue reading “Fajny wyjazd na wakacje? Skorzystaj z ciekawych propozycji last minute” »

Jak planować podróż kamperem lub z przyczepą?

kamper
Zima to czas bardzo dobry do przeprowadzania wszelakich remontów oraz wprowadzania usprawnień w przyczepach oraz kamperach. W ciągu paru miesięcy bez kłopotu uporamy się z wszelkimi trudnościami technicznymi. Jednakże okres zimowy to także doskonała pora, aby rozpocząć zamyślać oraz aranżować wakacyjne wyjazdy. Wielu kierowców namyśla się, jakim sposobem to zrobić.Rzecz jasna w pierwszej kolejności trzeba określić cel tegorocznej ekskursji. Paradoksalnie bywa to trudniejsze niż cała reszta przygotowań.

Continue reading “Jak planować podróż kamperem lub z przyczepą?” »