Nort face płaszcz dla kobiet i rękawki dla kolarzy – najpotrzebniejsze wyposażenie dla aktywnych ludzi

Kiedy przychodzi jesień i zima potrzebne są odpowiednie ciuchy na dane pory roku. Temperatury są niższe i nie są zbyt sprzyjające do chodzenia w krótkich kurtkach. Dlatego sporo firm dba o to żebyśmy mogli we właściwy sposób działać choć panują ujemne temperatury.

Dzięki north face płaszcz damski możemy z przyjemnością wyjść z domu nawet , gdy jest naprawdę zimno. Czujemy, że nam jest ciepło i przyjemnie. Bo odpowiednio dopasowany płaszcz jest w stanie zdziałać cuda. A warto byśmy pamiętali, że marka The Nort Face tworzy płaszcze damskie, które będą sprawdzały się również w czasie pieszych wycieczek (zobacz tutaj). Ktoś może powiedzieć, że płaszcz na wycieczkę w góry nie jest dobrym rozwiązaniem, a jednak są płaszcze stworzone z myślą o takich wycieczkach. Dzięki właściwym zamkom po bokach zyskujemy odpowiedni zakres ruchu. Oczywiście trzeba dowiedzieć, które płaszcze są najlepsze do pieszych wycieczek, bo nie ma, co siedzieć w domu i zrezygnować z wycieczek pieszych tylko, dlatego, że jest zima.

Ciekawe dodatki dla kolarzy

kliknij tutaj

Autor: United-Cyclists
Źródło: United-Cyclists

Jeżeli uwielbiamy jeździć na rowerze to na pewno wiemy, że jest całe mnóstwo dodatków, które na pewno przydadzą się do jazdy kolarzówką. Wiele razy dało się, że z wycieczki rowerowej powracaliśmy zabawnie opaleni, chociaż suma summarum na początku jazdy nie było nam za ciepło. A mimo to nie zdecydowaliśmy się na bluzę z dłuższym rękawem. O ile gdy jeździmy na rowerze, tego typu bluza okazałaby się w porządku, to przy pędzeniu na kolarzówce już niezbyt. Dlatego tak interesującą opcją okazują się rękawki kolarskie. To w rzeczywistości same rękawki, które są zrobione z materiału przepuszczającego powietrze. Możemy je znaleźć w różnych wersjach na przykład bez ocieplacza i z ocieplaczem.

Na letnie chłodniejsze ale słoneczne wyprawy najlepiej wybrać te bez ocieplacza. Dbają o to byśmy się nie spalili na raka i chronią przed wiatrem. Wiele rękawków kolarskich jest zrobiona w taki sposób, by szew nie przeszkadzał w jeździe. Materiały szybko schną i nie chłoną wilgoci, co jest niesamowicie ważne, bo w trakcie jazdy się pocimy. Co ważne posiadają one też paski na górze, które mają za zadanie utrzymywać na ramionach owe rękawki. A gdzie możemy kupić takie rękawki kolarskie? Otóż w sklepach sportowych i w sieci. Wiadomo, w sieci wybór jest niesłychany i każdy kolarz znajdzie coś dla siebie.