Tajlandia – kolorowe tętniące życiem państwo kontrastów, które na pewno należy poznać!

domy
Lato z wolna dobiega końca. Wizja nadciągającej jesieni i liści spadających z drzew wpędza Cię w depresję? Najwyższa pora to zmienić.
Jak? Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki.

wynajem
Autor: septober
Źródło: http://www.sxc.hu
domy
Autor: Club de Lucha Burlada
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy, że udasz się do nabliższego biura podróży i zarezerwujesz odpowiedni bilet. Dokąd? Świetnym miejscem na odpoczynek z dala od codziennych obowiązków jest z całą pewnością Tajlandia Pogoda to jeden z jej licznych „walorów” (sprawdź pogodę w Tajlandii). Nierzadko temperatury przekraczają tu trzydzieści stopni. Oblane słońcem plaże przyciągają zmarzlaków z wielu krajów na całym świecie. Każdego roku przyjeżdżają tu dziesiątki tysięcy zmęczonych chłodem i szukających ciepła wczasowiczów. Zresztą nie sposób się temu dziwić. Któż z nas nie marzy czasem o chwilach błogiego relaksu na leżaku z książką w ręku. Wspaniałe krajobrazy czy przechadzki brzegiem morza to nie jedyne atrakcje, jakimi może poszczycić się Tajlandia wycieczki do stolicy kraju także dostarczą mnóstwa niezapomnianych wrażeń (tutaj o wycieczkach w Tajlandii). Wszak nie bez powodu owa metropolia bywa nazywana azjatyckim „miastem aniołów” i „rezydencją szmaragdowego Buddy”.

Nader barwne, otwarte dla turystów, tłoczne miasto przykłuwa uwagę podróżnych, szczególnie popularna ulica Khaosan, która nigdy nie zasypia czy State Tower, czyli jeden z najwyższych budynków w Azji.