Jest wiele interesujących miejsc w Polsce na urządzenie szkoleń, które można złączyć z bajecznym wypoczynkiem

Jest wiele wyśmienitych miejsc w Kraju na zorganizowanie sympozjów służbowych czy też zebrań dla rozmaitych instytucji czy organizacji. Możemy zorganizować spotkanie w prawdziwym pałacu czy także w górach, ażeby rozrywkę połączyć z uczestniczeniem na szkoleniu czy zgromadzeniu.

Sale konferencyjne mamy możliwość odnaleźć w pałacowych komnatach. Pałac Mierzęcin oferuje luksusowe warunki na urządzenie konferencji, szkoleń, a także jest to świetne miejsce na planowanie przyjęcia weselnego czy fascynujący wypoczynek w spa oraz luksusowe pokoje z krajobrazem na piękne parki. Jest tam także basen, restauracja z pyszną kuchnią czy bilard, a także piękne konie.

góry

Autor: wisley
Źródło: http://www.flickr.com

To zachwycające miejsce na zorganizowanie konferencji służbowych czy też różnych instytucji i zrzeszeń. Dwór dysponuje 6 wielozadaniowymi salami mogącymi umieścić do 430 ludzi. Pałac Mierzęcin oferuje wiele sprzętów potrzebnych do zrobienia konferencji lub treningów np posiada ekrany, flipchart, a także nagłośnienie, kabinę do tłumaczeń jednoczesnych, mikrofony, rzutniki LCD, TV, magnetowidy, odtwarzacze DVD, projektor przeźroczy i projektor slajdów. A po męczącym zebraniu biznesowym mogą uczestnicy spotkania skorzystać z szerokiej propozycji dworu, w tym spa czy restauracji. Także jest wiele fenomenalnych miejsc oferujących sale konferencyjne w górach. Lądek Zdrój ma między innymi eleganckie warunki na zorganizowanie narad w ślicznych górskich rejonach. Zamek na skale proponuje 5 sal na urządzenie sympozjów, zebrań czy też spotkań integracyjnych w zamku czy też na świeżym powietrzu (pałac mierzęcin).

Następnym fenomenalnym miejscem na sale konferencyjne w górach to Belvedere Resort & Spa **** w Zakopanym, jaki oferuje 14 auli konferencyjnych, w tym jedną na 700 osób. Jest wiele imponujących miejsc na zorganizowanie narad, które jest możliwość złączyć z cudownym wypoczynkiem – czytaj więcej.