Witaj harcerzyku! Ten akcesoria obozowy jest dla Was!

Rajd samochodowy off-road
Szukasz odpowiedniego narzędzia biwakowego? Nie wiesz, co Tobie się prawdopodobnie przyczynić? Mapa to za mało?
Mapy dla harcerzy są bardzo istotne i trafnie pewna z najważniejszych części skautowskiego sprzętu.

park w Białymstoku
Autor: Tony Bowden
Źródło: http://www.flickr.com
Bez jej obecności właściwie nikt – pomijając samych harcerzy – nie może się w tych czasach ominąć. W obecnym chwili plany są obecne kluczowo w sferze motoryzacji, oraz są na ogół ignorowane w innych przymiotach życia mapy przeznaczone dla harcerstwa. Chyba iż mówimy o podróżnikach, do poniektórych nasze własne małe krąg skautów niewątpliwie w pewnym stopniu się należy. Ale czym by był turysta albo skaut bez odpowiedniego akcesori?
Rajd samochodowy off-road
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W tych czasach sprzęt biwakowy jest odmienny aniżeli kiedyś sprzęty biwakowe. Same wachlarz akcesoriów na obozy już mówi o ewolucji jaki powstał od czasów, gdy korzystano z tzw “sznurki i nożyka”. Klaksony sygnalizacyjne, obwoźne pochodnie, pakowne plecaki, a także namioty, materace, butelki z wodą i inne akcesoria zuchowe – niewątpliwie dopomagają świeżej daty pokoleniom skautów w “głuszy” jaką nagminnie zostaje nie tyle lasek, co zwykłe miasteczko. Dobry zestaw jest często decydujący do tego, aby nie dać się “unicestwić” w strefie, co nie w każdej chwili należałoby umieszczać w cudzysłowie. Globtroterzy często wystawiają swoje życie, próbując obejrzeć jak najwięcej. Odpowiedni gadżety jest w stanie uratować życie – nawet rzekoma nic nie oznaczająca część ekwipunku, prawdopodobnie okazać się przełomowa do tego finiszu.

Dlatego zabierz ze sobą Każdą rzecz co prawdopodobnie Tobie się przysporzyć! I pamiętaj o mapie – nie istotne czy byłeś skautem i łazisz po lasach czy jesteś włóczykijem i odwiedzasz miasta – każda pomoc Ci może się przyda!