Lato to najcudowniejszy czas w roku – wszyscy planują wczasy i cieszą się jak maluchy

Tatry
Lato jest po to, by relaksować się. Wszyscy pragną uciekać na dawno wyśnione urlopy. Polacy w dużej mierze są miłośnikami letnich wypadów nad morzem.

Pewnie po prostu mamy to we krwi?
Tatry
Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Rodacy dość często wybierają się nad morze. Wynikać może to z pewnego rodzaju sentymentu do ulubionego miejsca, w którym dobrze się czują i lubią wracać każdego roku albo po prostu uwielbiają polskie piękne morze – sprawdź tu -, które dziś jest gładkie, a już następnego potrafi być groźne. O wczasach nad morzem warto pomyśleć trochę wcześniej oraz zaklepać odpowiedni nocleg, choć niekiedy propozycje last minute są naprawdę świetne. Jeśli uwielbiamy cisze i urokliwe wioski, na spodobają nam się Rowy na Pomorzu, blisko Ustki. Jest to cicha wioseczka, która oferuje dobrą bazę noclegową i piaszczyste plaże. Czyli jest tam wszystko, co jest potrzebne wczasowiczom. Zatem jeśli planujemy nadmorskie wakacje Rowy będą rewelacyjnym miejscem. Z jednej strony mamy morze (sprawdź Mielno kempingi),a z drugiej urocze jezioro Gardno. W Rowach możemy spędzić rewelacyjny czas – mamy możliwość odpoczywać na plaży albo tworzyć z pociechami zamki z piasku. Każdego dnia mamy możliwość delektować się pyszną rybką w nadmorskiej smażalni.

Będziemy się tam czuli jak w raju, niezależnie od tego czy zabukujemy elegancki hotel czy domek kempingowy. W Rowach odpoczniemy i będziemy świetnie się bawić. Po powrocie do domu na pewno z przyjemnością będziemy polecać wioskę znajomym. Możliwe, że sami wrócimy tam za jakiś czas.