Są ludzie, którzy miejscówkę na Sylwestra maja już pół roku wcześniej – za każdym razem powinniśmy spróbować czegoś nowego

Z reguły uwielbiamy spędzać sylwestra na różnego rodzaju balach. Są tacy, którzy wolą połączyć ten czas z dłuższym urlopem i wybrać się na narty.

event

Autor: United Nations OHRLLS
Źródło: http://www.flickr.com

Grecja

Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Zima wszakże kojarzy nam się z narciarskim szaleństwem. A czemu nie wyczekiwać by Nowego Roku nad Bałtykiem?
sylwester gdynia

Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej Bałtyk kojarzy nam się z wakacyjnymi wczasami, upałem i leniuchowaniem na plaży. Maluchy budują fortece z piasku i uczą się pływać w morzu pod kontrolą taty, a później całą rodziną idą na przepyszną rybkę prosto z morza. Jednak nadmorskie miejscowości to nie tylko urocze wakacje z dziećmi. Możemy tam przyjechać również w zimne miesiące, kiedy odwiedzających bywa mało. Plaża jest wtedy pusta, toteż mamy możliwość biegać albo spacerować długie godziny. Będzie to również niezwykle korzystne dla naszego zdrowia, ponieważ zimą w powietrzu bywa więcej jodu niż latem. Nastolatkowie z pewnością będą zafascynowani możliwością wielu świetnych klubów, gdzie będą mogli bawić się do białego rana. Dlatego jeśli chcemy zaplanować nadbałtycki Sylwester Gdynia jest miastem idealnym dla wszystkich.
Każdy znajdzie tu coś wyjątkowego – długie spacery przy falach, rewelacyjne jedzenie, relaks, ale również szalone imprezy. Starsi będą oczarowani balami z muzyką z lat 60-tych, a nastolatkowie szalonymi imprezami z DJ-em.

Możemy bez kłopotu znaleźć od razu opcję hotelu z all inclusive, pięknym widokiem na morze i biletem wstępu na bal lub imprezę zamkniętą i fachowo zorganizowaną. Należy próbować nowych rzeczy oraz jechać choć raz w grudniu nad Bałtyk.