Monitor led

Ekrany LED to wielkoformatowa technologia przesyłu obrazu i tekstów, użytkowana przy okazji znaczących akcji, również w celach reklamowych i informacyjnych. Ekran LED gwarantuje najwyższy poziom widoczności, co umożliwia skuteczną wykonywanie kampanii reklamowych, także informacyjnych. Ekrany owe posiadają ogromne zastosowanie, szczególnie w reklamie i promowaniu. Zaletą ekranów jest ich modułowa struktura. Pozwala ona na elastyczną konfigurację, praktycznie bezgraniczną możność rozbudowy ekranu i jego prosty przewóz.

To co przesądza o tym, czy ekran LED jest dostosowany do pracy na zewnątrz, to przede wszystkim dobrze dobrane komponenty zastosowane przy jego wytwórczości. Mogą one pracować bezawaryjnie w obszernym zakresie temperatur. Specjalna konstrukcja panelu zabezpiecza przed warunkami pogodowymi, zarówno od frontu jak i od tyłu ekranu.

ekran w technologii LED

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Najwyższą właściwością tego rodzaju ekranów jest ich czytelność świecenia i możliwość rozbudowywania do umownego formatu (medas-media). Stosowanie ekranu na zewnątrz, zapewnia sposobność funkcjonalnej demonstracji nawet w czasie całkowitego nasłonecznienia.

Ekran Led to wysoka odmiana urządzenia służącego do przekazu wiadomości dla okazałego kręgu odbiorców. Jest to jedyna jak dotychczas technika, jaka pozwala na emisję obrazu z wysoką jakością oraz doskonałą widocznością.

Interakcyjna formuła umożliwia uaktualniać zawartości promocji na bieżąco. Dzięki temu, komunikacja z odbiorcą może się zmieniać, a odbiorca nie będzie przesycony. Zapewnia to całkowitą rozpiętość i możność dopasowania kampanii do obecnych wymogów. Dzięki zaawansowanej techniki, w jaką zaopatrzony jest każdy ekran LED, można poprowadzić interakcję z ewentualnymi odbiorcami.

Reklama LED jest świetną alternatywa dla szablonowego billboardu. Działa efektywnie i kieruje uwagę, umożliwia wyższą jakość, zupełną elastyczność, kasuje koszty druku i długie okresy tworzenia, jak więcej informacji. Jest w stanie także tworzyć doskonałe dopełnienie różnego rodzaju kampanii.

Do zarządzania ekranem, także do kontroli jego działalności i zmiany obrazów , utworzono wyjątkowe oprogramowanie funkcjonujące w języku polskim.