Na szczęście minęły już czasy, gdy Polacy nie byli w stanie swobodnie jeździć po świecie – dziś z radością wybierają egzotyczne wakacje

Teraz możemy podróżować po prawie całym świecie i cieszyć się wczasami na egzotycznych wyspach. Polacy rzecz jasna kochają plaże oraz słoneczne wczasy.

Pewnie w sporej mierze jest to sprowokowane tym, że w Polsce przez znaczny czas panuje lodowata i przygnębiająca zima.
sri lanka last minute

Autor: Bjoern Schwarz
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie niezwykle popularnym kierunkiem stała się Sri Lanka. Kraj ten również nazywany jest „Łzą Indii” i przez rzesze postrzegany bywa jak ich kopia. Jednak ci, którzy już tam zawitali, twierdzą, że jest to całkowicie inny kraj z własną kulturą oraz jedzeniem. Sri Lanka (dalsze informacje) jeszcze 45 lat temu nosiła nazwę Cejlon. Przez kilkanaście lat była ignorowana jako kierunek wakacyjny, ponieważ toczyła się tam niezwykle długa wojna domowa. Jednakże gdy spór w końcu zakończył się 8 lat temu, Sri Lanca stała się edenem na ziemi dla biur turystycznych oraz dla wielu globtroterów.
Wyspa nie jest ogromna, ale jest przepiękna.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to przeczytaj dodatkowo szczegóły pod źródłem (https://www.coraltravel.pl/Turcja/Alanya/hotel/BONE_CLUB_SVS/626/40-2258-24FF.html). Poznasz wtedy ponadto inne informacje wiążące się z omawianą problematyką.

Soczysta zieleń drzew oraz turkus mórz zachwycają co sekundę. Możemy tam spróbować niewiarygodnie pysznego jedzenia, poznawać buddyjskie świątynie oraz oglądać sierociniec dla słoni. apartamenty spełniają żądania nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdziemy tam to, czego będziemy potrzebować – poczynając od niesamowitych widoków i zachodów słońca.

Zatem jeżeli zaciekawiła nas Sri Lanka last minute wakacje są najlepszym pomysłem tego roku. W dużej ilości biur dostaniemy jeszcze wolne miejsca na wyjazdy, a w niektórych nawet rodzinne zniżki.