Tag Archive: pracy

pracy

Całe życie to niekończąca się nauka. Jeśli pragniemy nadążyć za teraźniejszością i następującymi zmianami, musimy stale się uczyć. Znają to zwłaszcza właściciele firm

Ocena pracownika
Człowiek kształci się przez cały czas, chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Już jako dzieci idziemy do szkoły i poznajemy rzeczywistość. Sielanka dzieciństwa odchodzi w niepamięć i jeśli chcemy coś zdobyć w życiu stale musimy się jak najwięcej uczyć.

Continue reading “Całe życie to niekończąca się nauka. Jeśli pragniemy nadążyć za teraźniejszością i następującymi zmianami, musimy stale się uczyć. Znają to zwłaszcza właściciele firm” »

Gdy nadchodzi pora na spłacenie należności – na czym zasadza się windykacja długów i jak przebiega?

pieniądze, monety
Otrzymanie pożyczki w dzisiejszych czasach jest niezwykle proste – dość często nie wymaga nawet pokazania dowodu tożsamości czy poręczenia. Właśnie dlatego coraz więcej osób podejmuje decyzję o skorzystaniu z tej opcji w czasie zakupu nowych sprzętów, nieruchomości i nie tylko. Niestety kłopot zaczyna się wtedy, gdy nie starczy nam środków na spłatę raty. Na czym zasadza się proces windykacji należności?

Continue reading “Gdy nadchodzi pora na spłacenie należności – na czym zasadza się windykacja długów i jak przebiega?” »

Z jakiego powodu rowery stały się taką popularną formą komunikacji, w jaki sposób poprawia się infrastruktura w wielu miastach.

w Tunezji
Od paru lat rowery zaczęły przeżywać prawdziwy renesans, ilość ich użytkowników bardzo dynamicznie rośnie. Cały czas się pojawiają następne sklepy oferujące rowery i akcesoria, i pomimo dużej konkurencji mają sporą liczbę klientów.

Continue reading “Z jakiego powodu rowery stały się taką popularną formą komunikacji, w jaki sposób poprawia się infrastruktura w wielu miastach.” »